• Ocenenie pre Mgr. Danicu Lakoštíkovú.

• 2. december 2009

Práca učiteľa nie je vôbec ľahká a preto poteší každé ocenenie, nie len finančné, ale aj morálne, ktoré je spojené s učiteľskou profesiou.
            Výnimočný úspech zaznamenala p. učiteľka Mgr. Danica Lakoštíková  (prvá sprava) s prácou  Tri oriešky pre školákov.
            V rámci  súťaže Cena Slovak Telekom sú  ocenení učitelia, ktorí počas roka pracujú s deťmi na vyučovaní využívajúc moderné spôsoby učenia.
            Ocenených bolo 24 učiteľov v 4 kategóriách.  Zaslané práce hodnotila odborná komisia pod vedením profesora Jána Pišúta.
            V tomto roku bolo do súťaže zaslaných 154 prác  pedagógov z celého Slovenska. Medzi nimi bola aj jej práca, ktorú realizovala
            s deťmi na vyučovaní.
            Je motivujúce, keď aj v súčasnej, pre pedagógov nie príliš ľahkej dobe sa  nájdu ľudia,
            ktorí  ocenia ich aktívnu prácu. Gratulujeme!

• Voľba Rady školy

• Zvolení zástupcovia do Rady Cirkevnej spojenej školy
            1. pedagóg MŠ - Helena Ďaďová
            2. pedagóg ZŠ - Jindrich Lonský
            3. pedagóg Gymnázia - Mgr. Karol Holubčík
            4. rodič za ZŠ - Marian Kuna PhD.
            5. rodič za gymnázium - Ing. Ľubomíra Straková
            6. rodič za MŠ - Ing. Eva Juhásová
            7. zástupca nepedagogických zamestnancov -Amália Dudžáková
            8. zástupca študentov gymnázia - Vojtech Zgrebňák
          • Darovanie 2 % z dane

• Aj tento rok môžete našim školám darovať 2% zo svojich daní. Viac informácií po kliknutí na odkaz 2% v hlavnom menu.